درباره مسابقه بزرگ بهاران ویژه جهادگران

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با همکاری سازمان دانشجویان جهادداشگاهی به مناسبت فرارسیدن بهار طبیعت و بهار قرآن مسابقه بزرگ "بهاران" را ویژه جهادگران و خانواده محترم آنان برگزار خواهد کرد.

این مسابقه با محوریت لحظه تحویل سال، عید نوروز و ماه مبارک رمضان و در 5 محور (عکاسی با موبایل، فیلم با موبایل، سوال تصویری، دلنوشته، خاطره نویسی) برگزار خواهدشد. 10 جایزه 40 میلیون ریالی، 10 جایزه 20 میلیون ریالی و 5 جایزه 10 میلیون ریالی برای برگزیدگان این مسابقه در نظر گرفته شده است.

 علاقمندان می‌توانند تا 10 اردیبهشت 1402  نسبت به ارسال آثار و شرکت در آزمون با مراجعه به آدرس اقدام کنند

 همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  www.roytab.ir مراجعه نمایید.

دستور العمل ارسال آثار

اخبار
این مسابقه با محوریت لحظه تحویل سال،عیدنوروز و ماه مبارک رمضان و در پنج بخش( عکاسی با موبایل، فیلم با موبایل، سوال تصویری، دلنوشته، خاطره نویسی) برگزار می شود.
جمعه, 04 فروردین,1402
در دعای روز نهم ماه مبارک رمضان آمده است: «خدایا، من را از رحمت واسعه خودت نصیب گردان، من را به سمت موجبات خوشنودی و رضایت خودت ببر. از من راضی باش، هرچند که بد کردم و عمرم را به بطالت مصرف کردم. باید تمام عیب‌ها را از خود دور کنم، و با غیبت نکردن، حلال کردن مال و ... این دعا درباره‌ام مستجاب شود. تا مردم از ما راضی نشوند، خدا از ما راضی نمی‌شود».
یکشنبه, 28 اسفند,1401
در دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان آمده است: «خدایا در ماه رمضان مهرورزی نسبت به یتیمان را روزی‌ام گردان چرا که رحم کردن به یتیم با خلوص نیت قلب را جلا می‌دهد. خدایا روزی کن که من اطعام طعام کنم و افطاری دهم، اطعام طعام مخصوصاً به فقرا و مستحقان از کارهای بسیار نیکو است.»
یکشنبه, 28 اسفند,1401
در دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان آمده است: «برای عبادت در ماه مبارک رمضان دعا کنید که خداوند توفیق عبادت را به ما بدهد، در این ماه از خداوند بخواهیم که بتوانیم روزه خاص بگیریم یعنی اعضا و جوارحمان هم روزه باشند.»
یکشنبه, 28 اسفند,1401
در دعای روز ششم ماه بندگی، آمده است: «خدایا در این روز مرا به نفس سرکشم، وامگذار تا پی طغیان و نارضایتی تو روم»
یکشنبه, 28 اسفند,1401
در دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان آمده است: «در سایه استغفار انسان به موهبت‌های الهی دست پیدا می‌کند؛ «خدایا مرا از مستغفرین قرار بدهد» یعنی اینکه واقعاً استغفار کنم و اگر مال حرامی دارم، آن را حلال کنم، به گناهی که قبلاً کردم فکر نکنم و از آن لذت نبرم؛ خدایا من را از بندگان شایسته خودت قرار بده، فرمانبردار تو باشم، اطاعت تو را کنم، خدا آدم فرمانبردار را دوست دارد.»
یکشنبه, 28 اسفند,1401
برگزارکننده: سازمان دانشجويان
شروع رویداد: 1401/12/22
پایان رویداد: 1402/2/20

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، ساختمان شماره ۲ جهاد دانشگاهی، طبقه اول، سازمان دانشجویان
پست الکترونیکی: info@isojd.ac.ir
تلفن: ۶۶۴۹۱۵۳۶ - ۶۶۹۷۸۰۰۰
دورنگار: ۶۶۹۷۷۹۹۹
ساعات پاسخگویی: ۸-۱۶

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 - All rights reserved.