درباره طرح حمایت از تولید محتوای هدفمند دانشجویی با عنوان «من و زمین»

انتشار فراخوان ملی اولین دوره تولید محتوای هدفمند دانشجویی

فراخوان ملی اولین دوره تولید محتوای هدفمند دانشجویی با عنوان «من و زمین» توسط جهاد دانشگاهی هنر منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، اولین دوره فراخوان ملی تولید محتوای هدفمند «من و زمین» در راستای فرهنگسازی و پرداختن به دغدغه‌های موضوعی با استفاده از تولیدات دانشجویی، از پژوهش‌های تشکل های دانشجویی و یا دانشجویان به صورت فردی در قالب محتوای تصویری حمایت می‌کند.

موضوعات این دوره از فراخوان با عنوان کلی «من و زمین» شامل طراحی و تولید لباس پایدار (سازگار با محیط زیست)، ویژگی‌های لباس و پوشش سازگار با محیط زیست، پسماند و بازیافت، درخت و درختکاری،  معماری پایدار (سازگار با محیط زیست) است.

بخش های این طرح نیز شامل تولیدات ویدیویی یک تا دو دقیقه ای و همچنین تولیدات یک دقیقه ای موشن گرافی است و طبق اعلام این فراخوان، مبلغ حمایتی از تولیدات ویدیویی 10.000.000 ریال و تولیدات موشن گرافی 25.000.000 ریال است.

مهلت ثبت نام و ارسال طرح ها برای شرکت در این فراخوان تا 30 دی ماه اعلام شده و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح به نشانی jdmod.ir مراجعه کنند. همچنین شماره واتس اپ 09024263005 جهت پاسخ به سوالات متقاضیان اعلام شده است.

اولین طرح ملی تولید محتوای هدفمند دانشجویی با عنوان «من و زمین» به میزبانی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با حمایت معاونت فرهنگی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

اخبار
معرفی افراد
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد هنر
شروع رویداد: 1400/9/20
پایان رویداد: 1400/10/30

فرم ها
QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما

سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هنر

02166964370

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 - All rights reserved.