درباره نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش

انتشار فراخوان نهمین جشنواره ملی نقش تن‌ پوش

فراخوان نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، نهمین دوره جشنواره ملی نقش تن پوش در بخش های رقابتی و غیررقابتی و با هدف بسترسازی جهت حضور فعال هنرمندان و طراحان خلاق در عرصه صنعت مد و لباس کشور، رشد خلاقیت و استعدادهای هنری جوانان و شناسایی افراد مستعد و معرفی ایشان به مراکز تولیدی و صنعتی، کمک به تجاری‌سازی و تولید طرح‌های منتخب جشنواره و کمک به انتقال مفاهیم و مؤلفه‌های فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی از طریق تن‌پوش برگزار می شود.

بخش های رقابتی این دوره از جشنواره شامل سه قالب «نقش تی شرت»، «نقش شال و روسری» و «طراحی تی‌شرت» بوده و بخش طراحی تی شرت برای اولین بار به بخش های این جشنواره اضافه شده است. طراحان و هنرمندان علاقمند، می توانند در هر یک از این بخش ها به خلق اثر پرداخته و رقابت کنند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش، 30 اردیبهشت ماه 1401 اعلام شده و نمایشگاه، آئین اختتامیه و اهدای جوایز جشنواره در مهرماه  1401 برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره به نشانی jdmod.ir مراجعه کنند.

نهمین جشنواره ملی نقش تن پوش به همت جهاد دانشگاهی هنر و اتحادیه پوشاک تهران و با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه ها و دانشکده های هنری، ستاد فناوری های نرم و هویت ساز در سال 1401 برگزار خواهد شد.

اخبار
معرفی افراد
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد هنر
شروع رویداد: 1400/12/21
پایان رویداد: 1401/7/30

فرم ها
QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما

جهاد دانشگاهی هنر

 02166414402

02166965383

jdmod.ir

 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 - All rights reserved.