درباره مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای

فراخوان ثبت نام مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای – استان گیلان

سازمان انتشارات جهاددانشگاهی گیلان جهت برگزاری  مرحله مقدماتی  هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای ثبت نام بعمل می آورد. 

ثبت نام از طریق تکمیل         فرم ثبت نام مسابقه       برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیر اجرایی مسابقات استان گیلان سرکار خانم زهرا جنسی از طریق شماره های ذیل تماس حاصل نمایید   

داخلی 140-33362461-013   و یا از طریق نرم افزار ایتا با شماره 09214843021

شرایط ثبت نام:

1-شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و همچنین پژوهشگران دوره¬های پسادکتری خواهند بود. دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی باید پروپوزال خود را به ثبت رسانده و در حال تدوین پایان نامه خود باشند. بر اساس قوانین بین المللی صرفا دانشجویان می توانند در این مسابقات شرکت کنند، اما با توجه به این که دوره های قبلی مسابقات در ایران غالبا با حضور فارغ التحصیلان برگزار شده است، در این دوره نیز امکان ثبت نام فارغ التحصیلان وجود دارد.

2-دانش آموختگانی که از ابتدای مهر ماه 97 تا پایان شهریور ماه سال 1401 از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خود را تا پیش از پایان مهلت ثبت نام در واحد مجری مرحله مقدماتی به تصویب رسانده اند، می¬توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

3-تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و پسادکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان نامه های مقطع کارشناسی به هیچ وجه پذیرفته نخواهد شد.

4-فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

این مسابقه در استان گیلان در تاریخ 5 اردیبهشت 1402 برگزار خواهد شد.

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1401/11/20
پایان رویداد: 1402/2/5

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 - All rights reserved.