درباره پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس

 

مركز گردشگري علمي فرهنگي دانشجويان ايران به عنوان یکی از مراکز سازمان دانشجویان جهاددانشگاهي از سال 1384 چهارده دوره همايش ملي خليج‌فارس را در پيوند با پاسداشت نام خليج‌فارس و بيان مزيت‌هاي تاريخي، راهبردي، سياسي، گردشگري و اقتصادي خليج‌فارس در استان‌های حاشیه خليج‌فارس و همچنین تهران برگزار كرده است که در نظر دارد پانزدهمین دوره را با برپایی رویدادهای مرتبط با این حوزه از جمله همایش علمی و نشست‌های تخصصی، مراسم تجلیل از نامداران و مفاخر خلیج‌فارس، برپایی نمایشگاه‌های کتاب، اسناد و نقشه‌های خلیج‌فارس، فراخوان ایده‌های برتر با موضوع خلیج‌فارس و ده‌ها رویداد مرتبط دیگر در سطح کشور برگزار کند.

رویدادهای این جشنواره توسط مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری برخی از واحدهای جهاددانشگاهی از اواخر مهرماه سال 1400  آغاز و اختتامیه آن همزمان با روز ملی خلیج فارس در اردیبهشت ماه 1401 برگزار خواهد شد.

باتوجه به مسائل روز خلیج‌فارس و حساسیت بیش از پیش این منطقه، دبیرخانه جشنواره سعی خواهد کرد با همكاري پژوهشگران حوزه‌هاي مختلف مطالعات خليج‌فارس نظير تاريخ و فرهنگ، انرژي، محيط‌زيست، علوم سیاسی و اجتماعی، گردشگري و ... به شيوه مستند به مقابله با تحریف نام تاریخی خليج‌فارس بپردازد و مزيت‌هاي بي‌شمار اقتصادي، فرهنگي، تجاري، گردشگري و راهبردی خليج‌فارس را معرفي کند.

 

 

اخبار
در مصاحبه با رادیو فرهنگ، رحیم یعقوب زاده به تشریح جزییات پانزدهمین دوره جشنواره ملی علمی _ فرهنگی دانشجویان ایران پرداخت.
دوشنبه, 01 آذر,1400
فراخوان مقالات پانزدهمین جشنواره ملی خليج‌فارس منتشر شد.
شنبه, 29 آبان,1400
دومین رویداد پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس ویژه بزرگداشت مرحوم شادروان دکتر محمدحسن گنجی در خراسان جنوبی برگزار شد.
دوشنبه, 17 آبان,1400
دومین رویداد پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس ویژه بزرگداشت مرحوم شادروان دکتر محمدحسن گنجی برگزار می‌شود.
چهار شنبه, 12 آبان,1400
پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس با حضور خانواده‌های معظم شهدای خلیج‌فارس توسط مرکز گردشگری علمی ـ فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری جهاددانشگاهی بوشهر سه‌شنبه چهارم آبان ماه در استان بوشهر افتتاح شد.
شنبه, 08 آبان,1400
پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس با رویداد "تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای خليج‌فارس" افتتاح می‌شود.
دوشنبه, 03 آبان,1400
معرفی افراد
برگزارکننده: مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
شروع رویداد: 1400/7/21
پایان رویداد: 1401/2/12

فرم ها
پوستر
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما

02166491222

02166491222

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 - All rights reserved.